» O firmie

Zmiana języka

PolskiAngielski

Waluta

Hity sklepowe

 DECIMATOR 2

DECIMATOR 2

1 692 zł brutto1 376 zł netto
Decimator - Miniaturowy konwerter SDI - HDMI
Zestaw Prodys Quantum Lite Nadajnik + Odbiornik

Zestaw Prodys Quantum Lite Nadajnik + Odbiornik

12 820 zł brutto10 423 zł netto
AUDIO Low delay audio encoding with Opus & Aptx. XLR mic/line input. Headphone output. 2nd audio input /output. 3x push-lock audio controls for mic, local headphone and return signal control. COMMUNICATIONS Inherits world-class…

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Rabat dla zarejestrowanych

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że po ZAREJESTROWANIU się i ZALOGOWANIU na naszej stronie otrzymają Państwo dodatkowy RABAT.

O firmie

BCP Sp. z o.o. jest dystrybutorem profesjonalnego sprzętu audio i wideo. Sprzedajemy zarówno pojedyncze urządzenia jak i zintegrowane zestawy. Zawsze fachowo doradzimy i służymy radą. Zadowolenie naszych klientów wśród, których znajdują się największe telewizje w kraju, studia produkcyjne i postprodukcyjne oraz inne cenione instytucje jest poświadczeniem wysokiej jakości usług, jakie oferujemy. Firma BCP Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1997 roku.
 

Okres ten poświęciliśmy na dokładne poznanie potrzeb rynku audiowizualnego w Polsce. Możemy poszczycić się wieloma nagrodami i osiągnięciami, które są naszą dumą, a także świadectwem naszego wkładu w rozwój rodzimego przemysłu TV. Na naszej stronie pragniemy przedstawić wizytówki firm , których jesteśmy przedstawicielstwem w Polsce bądź z którymi współpracujemy, oferując produkty. Naszą ambicją jest udostępnić Państwu aktualną informację o ofercie handlowej, promocjach oraz zapowiedzi nowych produktów i usług.
 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Przejdź do strony głównej

Uwaga

Informacje znajdujące się na stronach internetowych katalogu www.connectivity.pl są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl